Vzkazník

5 thoughts on “Vzkazník

 • Děkuji celému souboru za hezké představení Dvou sester v Rudici. Ano, v (té) Rudici, nikoliv v (těch) Rudicích. To pro příště, ať z toho nemají místní patrioti osypky :-). Děvčata hrála skvěle, kluci jim víceméně přihrávali, o tom to bylo, že. Námětem mi to sice poněkud připomínalo nějakou americkou odpolední inscenačku (i když oni by z toho možná dokázali udělat seriál…), taky ten formát byl takový „obrazovkový“. U našich děcek bylo vidět, že když po sobě štěkají dvě ženské, tak je to docela baví – možná jsou zvyklé?…nebo že by zapůsobilo přece jenom něco z TV :-)? Hodně zdaru a těšíme se na příště! Pár fotek najdete na našich stránkách. JK

 • Vaše stránky jsem objevil teprve teď a tak hned musím napsat, že Divadlo na Pavlači je vlastně moje nejoblíbenější divadlo vůbec. Žádná vaše hra nezklamala. Jsem fakt rád, že vám to tak dobře funguje a pořád je na co chodit. Hrozně se těším na vaše další vystoupení. V Brně se na vás určitě přijdu podívat. Ať se daří.

 • to Honza Drlík:
  děkujeme, jsme moc rádi, že se Ti představení líbilo. Co se týče reklamy a informací o nadcházejících představeních, je nejlépe sledovat náš FB profil (odkaz zde na webu)nebo přímo tyto webové stránky. V sekci „představení“ informujeme o připravovaných vystoupeních s celkem velkým předstihem.
  Do budoucna připravujeme novou autorskou hru, bohužel Ti v současné chvíli nejsem schopen podat bližší informace. Každopádně občas mrkni na výše uvedené kontakty a určitě se včas všechno dozvíš.
  Ještě jednou děkujeme a těšíme se na nějakém dalším představení na shledanou.
  Za DnP, Petr Kupka

 • Zdravím Vás po představení na Dělňáku v Líšni. Moc se mi líbilo. Mělo ale malou publicitu, dozvěděl jsem se o něm jen čirou náhodou. Říkal jsem o tom po představení i jedné z Vás (Petře Dolenské? Však ona už ví, i kdybych to jméno spletl). Chystáte nějaké další představení? Kdy a kde?
  Každopádně se mějte moc hezky, ať se Vám daří. Těším se na odpověď a hlavně na další představení. Honza Drlík (z Podolí)

 • Dobrý den,
  Budeme velice rádi, když nám zde necháte Váš názor na naše představení. Ať už nějaké starší nebo Vámi právě navštívené. Každý Váš názor, vzkaz, a reakce nás zajímá, kladný ohlas potěší, negativní inspiruje…
  Děkujeme…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *